Neohodnoceno

Dokonalá láska 05 Péče o oči

Trpí váš pejsek na záněty očí nebo má zákal a nevíte si rady? Tento přírodní produkt vašemu psímu miláčkovi jistě uleví. 

Jedná se o směs rostlinných hydrolátů pro péči o oční okolí. Velmi jemným způsobem čistí, hydratuje a napomáhá regeneraci kožních buněk a zhojení rozcitlivělých míst.


Dogs Mall TIP! Pokud vašemu pejskovi tečou slzy štěstí více než obvykle a zabarvují mu srst očního okolí, použijte každý den na očištění kapku přípravku Láska 05 Péče o oči a připojte k tomu 2x týdně vmasírování do stejného místa mandlový olej (najdete také v sekci péče o oči). Slzičky budou stékat a nebude docházet k pigmetové změně. 

Můžeme doručit do:
25.7.2024
Ihned k odeslání
Značka: Dokonalá láska
299 Kč
Kategorie: Oči
laska05 pece o oci dokonalalska 30ml
Tip

Způsob použití

Naneste hydrolátovou směs na tampon nebo velmi jemnou látku a jemně otírejte okolí očí, můžete velmi jemně otřít i okolí slzného kanálku a vytřít koutek. Pokud se směs dostane do oka, nijak to nevadí. Přípravek můžete použít i pro očištění a při péči o další citlivá místa na těle například kožní záhyby. Nedráždí sliznice.

 

 

Složeni 

Aqua, Matricaria recutita hydrosol, Centaurea cyanus hydrosol.

 

 

UPOZORNĚNÍ

Určeno pro psy, kočky a další zvířata v zájmovém chovu. Neobsahuje alkohol. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o léčivo.

Doba použitelnosti: 1 rok od data výroby.

Číslo schválení: 063-19/C

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: