Neohodnoceno

Sám doma o Vánocích

Ať už jsi doma sám nebo s rodiči, u pořádného filmového večera nemůže chybět popcorn, dobrej film a něco na zub! Vysypej popcorn na zem a zapískej si brýlatými kuličkami, krabička i popcorn jsou super odolné, při ujídání šustí a pískají a jsou prostě cool. Se zábavným filmovým pásem se budeš cítit jako filmová hvězda Hollywoofu! Film je odolný proti kousání, při natáčení křupe a píská. 

K tomu jsme ti přibalili lahodné piškoty ze Zolly Dog Bakery, prostě filmový večer snů!

Woofžíškovi jsme usnadnili práci a dárečky rovnou zabalili.

 

Obsah balíčku: Plyšový popcorn a filmový pás P.L.A.Y., Zeleninové piškoty Zolly Dog Bakery 100g, originální dárkové balení. 

Můžeme doručit do:
1.12.2021
Ihned k odeslání
760 Kč
Kategorie: Plyšové radosti

Křupavý popcorn a Filmový pás pro hollywoofské hvězdy

 

U pořádného filmového večera nemůže chybět popcorn a skvělý filmový pás, se kterým se budeš cítit jako Hollyfoofská hvězda! Krabička i popcorn jsou super odolné, při ujídání šustí a pískají a jsou prostě cool.

 

Vhodné i pro piraně! Tahle i ostatní mimořádně odolné hračky P.L.A.Y. totiž vydrží díky ruční dvouvrstvé výrobě a dvojitým okrajům i to, co běžná plyšová hračka vzdá už v 1. kole!

Pozor, vydává zvuky! Pískání, křupání, houkání... Prostě zábava! A bacha, jen tak to pískátko neprokousneš, takže si můžeš pískat klidně ještě po měsíci večer v posteli, páníček bude mít zaručeně radost :)

 

Zeleninové domácí piškoty Zolly Dog Bakery 

Doplňkové krmivo pro psy

Složení: mrkev, špenát, řepa, oves
MRKEV – pomáhá snižovat hladinu LDL cholesterolu, tím tak brání srdečním problémům. Díky betakarotenu posiluje zdraví očí.
ŠPENÁT – obsahuje antioxidanty, které působí protizánětlivě. Významnou roli ve špenátových listech hraje i vitamín C. Ten zvyšuje imunitu.
ČERVENÁ ŘEPA – vylučuje sůl z těla, povzbuzuje činnost žaludku a tvorbu žluči, pomáhá po rekonvalescenci při borelioze a klíšťové encefalitidě a má pozitivní vliv na zrak.
OVES (ovesná mouka) – by měl být nedílnou součástí psí stravy, je výborným zdrojem vlákniny která napomáhá dobrému trávení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: